Sitio Cantinho Da Serra Do Cipo
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Inchecken: van 12:00 tot 22:00
Uitchecken: van 12:00 tot 14:00
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Sitio Cantinho Da Serra Do Cipo villa?
Gasten van Sitio Cantinho Da Serra Do Cipo villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Is er een keuken in Sitio Cantinho Da Serra Do Cipo villa?
Sitio Cantinho Da Serra Do Cipo villa beschikt over een complete keuken met keukengerei. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Sitio Cantinho Da Serra Do Cipo villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Sitio Cantinho Da Serra Do Cipo villa verblijven.